• Kolekcjonerskie domki dla lalek
  • Kolekcjonerskie domki dla lalek
  • Kolekcjonerskie domki dla lalek
  • Kolekcjonerskie domki dla lalek

 

 

Witamy serdecznie Wszystkich miłośników miniaturek, bo skoro trafiłeś na naszą stronę, to z pewnością wszystko co „mini” i „tycie, tycie”, co najmniej robi na Tobie wrażenie lub jest Twoją pasją. Tak właśnie jest z nami, uwielbiamy małe przedmioty, zwłaszcza miniaturowy świat domków dla lalek (choć nie tylko, ale o tym przy innej okazji) i dlatego właśnie powstała ta strona.

Nasze produkty to nie plastikowe zabawki, ale miniaturowe dzieła sztuki wykonane z pasją i niezwykłą starannością. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy ofertę Porcelany ręcznie malowanej i Mebli ekskluzywnych.

Domki, mebelki i pozostałe akcesoria zostały wykonane w skali 1:12, a to oznacza, że lalki i meble pasują do domków, obrazy do ścian, a zastawa, naczynia czy porcelana, które znajdziecie w naszej ofercie są idealne dla stołów, komód i szuflad. To bardzo ważne, żeby każdy element w Twoim miniaturowym świecie był proporcjonalny do pozostałych i idealnie pasował. U nas właśnie tak jest.

 

Na stronie internetowej prezentujemy jedynie wybrane artykuły z naszego asortymentu.
Całkowitą ofertę naszych produktów zamieściliśmy w Pełnym Katalogu Produktów.

Dla klientów zamawiających większą ilość towarów przygotowaliśmy specjalne rabaty.
Jednocześnie informujemy, że nasza firma nie jest płatnikiem VAT. Oznacza to, że podane ceny są cenami brutto, więc nie doliczamy do nich podatku VAT w wysokości 23%.

 

I na koniec jeszcze jedno... Kiedy będziesz oglądał nasze zdjęcia, zorientujesz się że domki i pokoje (boxy) sprzedajemy z podłączonym i działającym oświetlaniem (szczegóły przy danym produkcie).
To oznacza, że kiedy zamówisz u nas domek lub pokój (box), a akurat nie jesteś mistrzem od napięć i voltów, nie otrzymasz razem w paczce kłębka kabli i innych milimetrowych drobiazgów, których nigdy nie złożysz, bo najprawdopodobniej zaraz zgubisz.

Otrzymasz złożony domek lub box z estetycznie podłączonym pełnym oświetleniem (patrz galeria pokoigaleria domków), a Tobie pozostanie tylko to co najprzyjemniejsze – zabawa w dekoratora wnętrz.

 

Podpisujemy się w 100 % pod stwierdzeniem, że „małe jest piękne”. Tym, którzy weszli na naszą stronę przez przypadek życzymy, żeby nasz miniświat oczarował ich tak samo jak nas i kreatywnie zaprzątał umysł, a doświadczonym kolekcjonerom... no coż... żeby znaleźli u nas to czego jeszcze szukają do swoich kolekcji...:-))
Wszystkim, tak naprawdę wiele, wiele radości z pasji jaką daje miniaturowy świat domków dla lalek.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, lub zwyczajnie chcesz nawiązać z nami kontakt pisz na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

Serdecznie pozdrawiamy

Zespół Duo Sp. z o.o

Copyright © 2012 by DUO. Wszelkie prawa zastrzeżone.