• Kolekcjonerskie domki dla lalek
  • Kolekcjonerskie domki dla lalek
  • Kolekcjonerskie domki dla lalek
  • Kolekcjonerskie domki dla lalek

 

 

Jak zamawiać

Jak zapewne się już zorientowałeś nasze produkty to miniaturowe dzieła sztuki. Większość z nich sprowadzamy z zagranicy na specjalne zamówienia klientów. W związku z tym, zamówienia od wszystkich osób kompletujemy w jedno zbiorcze, którego minimalna wartość wynosi 450 zł.
Jeżeli w danym miesiącu Wasze poszczególne zamówienia razem osiągną minimalną wartość 450 zł, to wówczas realizujemy je każdego ostatniego dnia miesiąca. Jeżeli natomiast minimalna kwota w danym miesiącu nie zostanie osiągnięta, Twoje zamówienie przesuwa się na następny miesiąc.

Aby dołożyć własne zamówienie do kompletu wystarczy kliknąć w formularz zamówienia, wypełnić pobrany ze strony formularz i wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Prosimy, poczekaj na e-mail zwrotny od nas z informacją o dostępności produktu i przewidywanym czasie realizacji zamówienia.
Jeśli dostaniesz od nas informację, że dany produkt lub produkty są dostępne i odpowiada Ci czas realizacji wpłać zaliczkę w wysokości 50% wartości swojego zamówienia na konto:
93 1750 0012 0000 0000 3010 6938.

Pozostałą kwotę wpłacisz bezpośrednio przed wysyłką towaru na Twój adres o czym zostaniesz przez nas mailowo poinformowany.

Jeżeli z jakichś przyczyn nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia, wpłacona przez Ciebie zaliczka zostanie Ci w całości zwrócona.

Jeżeli jednak po otrzymaniu od nas informacji z prośbą o wpłatę reszty wartości Twojego zamówienia zmienisz zdanie i wycofasz się z wcześniejszego zamówienia, wpłacona przez Ciebie zaliczka nie podlega zwrotowi.

Na stronie internetowej prezentujemy jedynie wybrane artykuły z naszego asortymentu.

Całkowitą ofertę naszych produktów zamieściliśmy w Pełnym Katalogu Produktów.

Dla klientów zamawiających większą ilość towarów przygotowaliśmy specjalne rabaty.

Jednocześnie informujemy, że nasza firma nie jest płatnikiem VAT. Oznacza to, że podane ceny są cenami brutto więc nie doliczamy do nich podatku VAT w wysokości 23%.

Copyright © 2012 by DUO. Wszelkie prawa zastrzeżone.